Co je MUD wear

Co, kdy a proč

Za vznikem webu a samotného "brandu" MUD wear stojí motokrosaři a bikeři, který nebaví nosit mainstreamovej diktát obřích značek. Naštěstí má jeden z nás doma sítopotisk, plotr a nažehlovací žehličku, takže už několik let zásobuje svoje kámoše z depa nebo z trailu custom hadrama na míru. 

Během dlouhých podzimních sedánků v kanceláři roku 2020 se zrodila myšlenka nabídnout trochu toho nekonvečního stylu i dalším krosákům a bikerům, takže k týpkovi se sítotiskem, plotrem a nažehlovací žehličkou přibyl ještě týpek na remcání, psaní a kecání kolem. Ve dvou jdeme do sezóny 2021 s cílem nezhádat se hned při tvorbě motivů naší první kolekce.


Jak vzniká naše oblečení

Všechny naše motivy si samy nakreslíme, natiskneme, vyřežeme, nažehlíme nebo natiskeneme, žádnej outsourcing, všechno pěkně in-house. Jasně, bez inspirace od strýčka Googla by to tak dobře nešlo, rozhodně ale můžeme říct, že co kus, to originál! 

Výrobu oblečení děláme spíše pro zábavu, takže držíme co nejmíň věcí skladem. Výroba potisku je ale naštěstí natolik rychlá, že dokážeme objednávky expedovat do tří dnů od objednání. Díky pružnosti výroby dokážeme reagovat i na všelijaké specifické požadavky. Takže pokud chceš na triko nebo čepici něco svého, stačí se ozvat a doladit finální podobu na zakázku!